Torun Tourist & Business Guide

Bezpłatny, ogólnodostępny przewodnik po Toruniu i regionie wydawany w języku angielskim

Pobierz przewodnikDowiedz się więcej

Torun Tourist & Business Guide

Ukazuje się od 26 lat…

Przewodnik

„Toruń Tourist & Business Guide” jest bezpłatnym, ogólnodostępnym przewodnikiem po Toruniu i regionie wydawanym w języku angielskim. Ukazuje się od ponad 26 lat. Zawiera praktyczne informacje dotyczące miasta, jego historii, atrakcji turystycznych oraz aktualnych imprez kulturalno-rozrywkowych. Oprócz bogatej oferty hoteli, lokali gastronomicznych i firm usługowych, w każdym numerze zamieszczane są artykuły na temat bieżących wydarzeń, świąt i polskich tradycji. Atrakcyjnym dodatkiem każdej edycji jest plan Starego Miasta oraz zbiór praktycznych informacji dla wszystkich odwiedzających Toruń.

Dostępny w wielu miejscach…

Dystrybucja

Przewodnik rozprowadzany jest w Toruniu i okolicach wśród:

  • hoteli
  • lokali rozrywkowo – gastronomicznych
  • wybranych firm i instytucji
  • sanatoriów i hoteli w Ciechocinku
  • ośrodków informacji turystycznej
  • organizatorów targów, wystaw i festiwali
  • firm i instytucji odpowiedzialnych za promocję miasta i regionu
  • placówek medycznych

Poza Toruniem wśród:

  • organizatorów/uczestników targów turystycznych (m. in. Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB w Berlinie, Jarmark Gwiazdkowy w Poczdamie oraz giełdy turystyczne)
  • biur podróży i instytucji na terenie Niemiec, Holandii i USA

Jedyny w swoim rodzaju…

Dla reklamodawców

„Toruń Tourist & Business Guide” ukazuje się od września 1995 roku, tj. od 26 lat. Tak długa obecność na rynku oraz wypracowane doświadczenie gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług oraz współpracę opartą na rzetelności i zaufaniu, czego dowodem może być stała obecność większości reklamodawców na łamach przewodnika.

„Toruń Tourist & Business Guide” jest pismem ogólnodostępnym, obecnym przez cały miesiąc w toruńskich hotelach, lokalach rozrywkowo – gastronomicznych, punktach informacji turystycznej, biurach i urzędach.

Dystrybucja odbywa się partiami, na przestrzeni całego miesiąca, co sprawia, że gazeta jest dostępna non stop. Warto zaznaczyć, iż „Toruń Tourist & Business Guide” jest jedynym bezpłatnym informatorem angielskojęzycznym ukazującym się na rynku toruńskim.

Gwarantujemy przystępne ceny ogłoszeń reklamowych.

Aby zamieścić swoją reklamę zadzwoń:

+48 603 607 555

lub e-mail: aleksandra@amerapol.pl

Wydawca:

Amera – Pol sp. z o.o.

ul. Rabiańska 20

87-100 Toruń,

tel.  + 48 603 607 555

e-mail: office@amerapol.pl

„Amera-Pol sp. z o.o. jest beneficjentem ostatecznym projektu „Granty na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorstw” realizowanego przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Cel projektu: Utrzymanie działalności gospodarczej przez mikro i małe przedsiębiorstwa z terenu województwa kujawsko-pomorskiego w nowych warunkach gospodarczych wynikających z wystąpienia COVID-19.